کد خبر:1871
پ
معرفی آرایشگاه عروس در کامرانیه تهران

آرایشگاه فرشته

سالن های آرایش زنانه خوب در کامرانیه رو می شناسید؟ سالن آرایش فرشته یکی از مدرن ترین و بهترین آرایشگاه ها در منطقه کامرانیه تهران ، کار میکاپ و شینیون رو انجام میده . این سالن خوب و زیبا بعید میدونم شما رو از انتخابتون پشیمون کنه . این آرایشگاه عروس ۲پکیج داره،اولی که فقط […]

سالن های آرایش زنانه خوب در کامرانیه رو می شناسید؟ سالن آرایش فرشته یکی از مدرن ترین و بهترین آرایشگاه ها در منطقه کامرانیه تهران ، کار میکاپ و شینیون رو انجام میده . این سالن خوب و زیبا بعید میدونم شما رو از انتخابتون پشیمون کنه .

این آرایشگاه عروس ۲پکیج داره،اولی که فقط میکاپ و شینیون عروس رو شامل می شه، اما دومی خدماتی مثل اصلاح ابرو، اپیلاسیون، مانیکور، طراحی ناخن، کارهای پوستی داره. آرایشگاه زنانه فرشته خیلی مرتب و تمیز و همه پرسنلش برخورد خوبی با مشتری دارن. تنها میکاپ آرتیست این سالن ازبرند آرایشی مک برای گریم و میکاپ تخصصی عروس استفاده می کنه.
سالن عروس فرشته روزانه به ۲ یا ۳ عروس خدماتشون رو ارائه می ده و آماده کردن هر عروس ۳تا ۴ ساعت زمان میبره .روز قرارداد باید یک سوم از هزینه ها رو بابت بیعانه بدید و همون روز با آرایشگرتون ،مدل آرایش و شینیون عروس رو انتخاب کنید. وقتی انتخاب کردید، زمان ورود و خروج روز مراسم رو هم هماهنگ می کنید و دیگر کاری ندارید تا روز قبل از عروسی که برای خدمات اولیه باید به آرایشگاه عروس برید.
فکر میکنم این آرایشگاه برای افرادی دنبال آرایشگاه عروس خوب،محدوده کامرانیه،فرمانیه،نیاوران میگردن وترجیح میدن که هزینه هاش متوسط باشه، گزینه خیلی خوبی باشه چون سایت دوشیزه این آرایشگاه رو تو دسته بندهای تخصصی در کلاس متوسط قرار داده. سلیقه ها و نظر ها همیشه یکسان نیست پس بهتره برای یه تصمیم درست قبل از هرچیزی حضوری به این آرایشگاه برید و مدلهای جدید میکاپ عروسشون رو ببینید .

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com