کد خبر:1952
پ
معرفی آرایشگاه عروس در شمال تهران

آرایشگاه سوسن عطری

آرایشگاه خوب سوسن عطری در ولنجک قرار داره که از مجموعه آرایشگاه های واقع در ولنجک زعفرانیه ، تجریش ، میباشد . به هر حال از سالن آرایش های خوب تو کلاس کاری خودشه . بعد از ورود به قسمت مدیریت سالن رفتم، خانم عطری مدیر سالن هستند ومیکاپ عروس رو خودشون انجام میدند. پکیج […]

آرایشگاه خوب سوسن عطری در ولنجک قرار داره که از مجموعه آرایشگاه های واقع در ولنجک زعفرانیه ، تجریش ، میباشد . به هر حال از سالن آرایش های خوب تو کلاس کاری خودشه .

بعد از ورود به قسمت مدیریت سالن رفتم، خانم عطری مدیر سالن هستند ومیکاپ عروس رو خودشون انجام میدند. پکیج عروس این آرایشگاه تخصصی عروس، شامل خدماتی مثل اصلاح ابرو، پاکسازی صورت، رنگ ابرو، فن بدن میشه و متناسب با خدمات اضافه تر این قمیت هم بالاتر خواهد رفت .
خانم عطری برای میکاپ عروس از برندهای مک، میکاپ فوراِور استفاده می کنند و آلبوم ژورنال ندارند،اما جدیدترین مدل های میکاپ عروس ایشون هم روی دیوار بود و هم توی لپ تاپ شخصی ذخیره شده بودند. ۳ روز قبل برای کارهای پوستی و یک روز قبل برای سایر خدمات و تسویه باید به این آرایشگاه عروس تشریف ببرید.
مدت زمان میکاپ و شینیون عروس ۲ تا ۳ ساعت زمان می بره و ایشون در یک روز بیشتر از ۲ یا ۳ عروس رو نمی پذیرند. به همین خاطره تأکید می کنند اگر انتخاب این شما آرایشگاه سوسن عطری نزدیک چهارراه پارک وی، و بزرگراه چمران میباشد، باید یک ماه جلوتر از مراسم برای رزرو اقدام کنید.
سبک گریم و میکاپ عروس در این آرایشگاه زنانه نزدیک محمودیه، لایته اما باز هم تأکید دارند که سلیقه¬ی عروس هم توی این قضیه خیلی مهمه و ایشون توجه زیادی به سلیقه مشتریها دارند.
ودر آخر باید بگم که براساس قیمت پکیج عروس سالن زیبایی سوسن عطری ،سایت دوشیزه کلاس لوکس رو برای این آرایشگاه مناسب میداند،اما شما برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتونید به این آرایشگاه مراجعه کنید .

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com