کد خبر:1802
پ
معرفی آرایشگاه زنانه در محدوده غرب تهران

آرایشگاه سرمه وسوده

سالن آرایش سرمه و سوده که شعارشون متخصص در زیبا ترین گریم عروس هستش ، در محدوده غرب تهران ، مرزداران تهران قرار داره که از لحاظ طبقه بندی اقتصادی میشه تو کلاس متوسط قرار دادش . آرایشگاه سرمه و وسوده  هم از اون دسته از سالن های پر مشتری و شلوغه , محیط داخلی […]

سالن آرایش سرمه و سوده که شعارشون متخصص در زیبا ترین گریم عروس هستش ، در محدوده غرب تهران ، مرزداران تهران قرار داره که از لحاظ طبقه بندی اقتصادی میشه تو کلاس متوسط قرار دادش .

آرایشگاه سرمه و وسوده  هم از اون دسته از سالن های پر مشتری و شلوغه , محیط داخلی دوبلکس و بسیار بزرگ بود و هر قسمت برای کار خاصی طراحی شده بود، برای آرایش عروس دو میکاپ آرتیست وجود داره که هر کدام اتاق کار مخصوص به خودشون رو دارن. در کل تو این سالن ۲تا پکیج وجود داره ,اولی شامل ناخن، پاکسازی، اصلاح و ابرو، رنگ ابرو، فن بدن میشه وپکیج دوم شامل خدمات پک اول+ رنگ موی ساده، طراحی ناخن میشه.
بعد از پرداخت مقداری از هزینه ها بابت بیعانه باهاتون قرارداد میبندن و روز مراسمتون رو براتون رزرو میکنن و همون روز قرارداد در مورد تمام مراحل انجام کار و برنامه ریزی های که برای ورود و خروج روز مراسم و روزی که برای خدمات اولیه به سالن باید برید با هاتون صحبت میکنن. سبک کار میکاپ آرتیست های این سالن زیبایی گریم و میکاپ اروپایی عروسه و معمولاً برا کار شینیون و میکاپ عروس ۳ساعت زمان لازم دارند. می تونید برای اطلاعات بیشتر دررابطه با سالن آرایش سرمه و سوده صفحه های مربوط بهشون رو توی شبکه های اجتماعی پیدا کنید.

سالن زیبایی سرمه و وسمه از سال ۱۳۷۵ به شماره مجوز ۲۵۷۷/۸۴ با مدیریت موسوی در منطقه مرزداران واقع در غرب تهران افتتاح گردید. هم اکنون افتخار داریم با بیش از ۳۵ پرسنل در محیطی گرم و دوست داشتنی در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.
آرایشگاه سرمه و وسمه، پر عروس ترین سالن در منطقه مرزداران
متخصص در زیباترین گریم عروس
با تکنیک سایه روشن با آخرین متدهای اروپا
با کادری مجرب و متخصص در کلیه امور آرایشی

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com