کد خبر:2045
پ
معرفی سالن زیبایی در غرب تهران

آرایشگاه سحر

سالن آرایش سحر در منطقه ۱۰ تهران در محدوده خیابان رودکی (سرسبیل) قرار داره. این آرایشگاه خوب یه امتیازی که داره سابقه بسیار زیادش تو زمینه آرایشه که جای هیچ حرفی نمیزاره . سبک گریم و میکاپ عروس آرایشگاه سحر که در محدوده خیابان آزادی و خیابان رودکی قرارداره،بسیار شیک و لایته. خانم توران بهمن […]

سالن آرایش سحر در منطقه ۱۰ تهران در محدوده خیابان رودکی (سرسبیل) قرار داره. این آرایشگاه خوب یه امتیازی که داره سابقه بسیار زیادش تو زمینه آرایشه که جای هیچ حرفی نمیزاره .

سبک گریم و میکاپ عروس آرایشگاه سحر که در محدوده خیابان آزادی و خیابان رودکی قرارداره،بسیار شیک و لایته. خانم توران بهمن زاده مدیریت سالن به اتفاق همکارشون ۲ میکاپ کار عروس این آرایشگاه هستن که از برند کریولاین برای گریم و میکاپ عروس استفاده می کنن ایشون روزانه فقط ۲ عروس رو می پذیرن و برای هر عروس هم ۴ تا ۵ ساعت زمان می زارن، تهیه تاج عروس رو هم به عهده خود عروس خانم ها گذاشتن. همراه عروس هم قبول میکنند اما تمام خدمات رو که انجام می دن تضمین شده هستن برای قرارداد هم یک سوم از کل مبلغ رو بیعانه می دید و زمان آماده شدن رو باهاشون هماهنگ می کنید و قرارداد می بندید و یه روز جلوتر از مراسم هم برای کارهای اولیتون به آرایشگاه عروس سحر می رید. خانم بهمن زاده بسیار با تجربه هستند و به عروس ها توصیه می کنند: برای این که یک عروس زیبا باشند، حتماً مراقب پوستشون باشن .

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com